EMPATIA: ośrodek psychoterapii dla DDA i DDD

  oferta

  autodiagnoza dda

  psychoterapia

  psychoterapia indywidualna

  psychoterapia grupowa

  o nas

  cennik

  kontakt

O nas

Ośrodek powstał w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie pomocy psychologicznej dla osób z syndromem DDA i DDD, z jakim spotkałyśmy się w naszej dotychczasowej pracy. Nasze podejście uwzględnia z jednej strony podobieństwo historii życia osób pochodzących z rodzin, gdzie występował problem uzależnienia od alkoholu lub innej dysfunkcji, a z drugiej strony uznaje każdą osobę za jedyną i niepowtarzalną, zarówno w swoich radościach, jak i w smutkach.

Anna Nadolna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnienia i współuzależnienia, członkiem sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego. Ukończyłam kierunek: psychologia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, terapii behawioralnej, analizy transakcyjnej. Kilka lat pracowałam w Poradnii Terapii Uzależnienia od alkoholu i Współuzależnienia, prowadząc konsultacje, psychoterapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych i ich bliskich: małżonków i dzieci. Pracowałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Poradnii Rodzinnej. Od kilku lat prowadzę grupy DDA dla młodych i dorosłych. Pracuję pod superwizją. Więcej o mnie.

Dorota Sulich-Jańska

Dorota Sulich-Jańska Jestem psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam 4-letnie szkolenie "Szkoła Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych" w Instytucie Integralnej Terapii Gestalt w Krakowie. Ukończyłam 4-letni kurs "Systemowa terapia rodzin" w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Współtworzę Ośrodek Empatia, prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną i grupową. Pracuję również w zespole terapii rodzin w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed: Poradni Terapii Rodzin i w Oddziale Młodzieżowym. Prowadzę tu terapię rodzin, małżeństw i par. Na Uniwersytecie Wrocławskim w Podyplomowym Studium Logopedycznym prowadzę zajęcia z psychoterapii. Pracuję pod superwizją. Doskonalę warsztat pracy poprzez staże zawodowe i udział w warsztatach dla profesjonalistów. Jestem mężątką, mamą dwójki dorosłych dzieci. Więcej o mnie.